„Energijos vartojimo efektyvumas – konkurencingam verslui“

12:00 „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras (Maironio g. 11, Vilnius)
09 balandžio 2019
2019 balandžio 09

ESO Pažangios energijos klubas bendradarbiauja su „Verslo žiniomis“, kurios balandžio 9 d. Vilniuje organizuoja įmonėms skirtas dirbtuves „Energijos vartojimo efektyvumas – konkurencingam verslui“.

Dirbtuvių metu žinomas ekonomistas Žygimantas Mauricas aptars elektros energijos vartojimo bei kainų tendencijas ir šios srities prognozes, savo patirtimi dalinsis gamybos ir paslaugų įmonių, investuojančių į energijos vartojimo efektyvumo sprendimus, atstovai, o tokių sprendimų galimybėmis besidomintys galės čia pat išgirsti, kokias jų finansavimo galimybes verslui siūlo įvairios institucijos.

Renginio metu galėsite konsultuotis su finansines priemones administruojančiais ekspertais ir gauti praktinių patarimų, kaip lengvai ir greitai parašyti paraišką bei gauti finansavimą energijos vartojimo efektyvumo didinimo priemonėms. Dalyvaus atstovai iš Energetikos ministerijos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros, Viešųjų investicijų plėtros agentūros. Tikime, kad per trumpą renginio laiką sužinosite daug naudingos informacijos, kurią praktiškai pritaikysite savo versle.

Renginys vyks balandžio 9 d., „Arkangelo“ konferencijų ir meno centre (Maironio g. 11, Vilnius). Pradžia – 9 val., trukmė – 3 val.

Dalyvavimo renginyje galimybes kviečiame aptarti su jūsų įmonę aptarnaujančiu ESO vadybininku.

Renginio programa