Pažangios energijos klubas rekomenduoja: Future Resource

Birmingemas (Jungtinė Karalystė)
11-12 rugsėjo 2019
2019 rugsėjo 11 - 2019 rugsėjo 12

Šių metų rugsėjo 11-12 dienomis Birmingeme (Jungtinė Karalystė) vyks Future Resource – svarbiausias energijos ir vandens resursų efektyvaus vartojimo temas nagrinėjantis renginys Jungtinėje Karalystėje.

Renginio Future Resource metu pristatomi sprendimai ir įžvalgos, formuojantys energijos ir komunalinių paslaugų sektoriaus ateitį. Šis renginys vyksta tam, kad įkvėptų įmones ir organizacijas būti dar draugiškesnėmis aplinkai.

Pagrindiniai renginio skaičiai: 200 parodos dalyvių, 80 seminarų, 30 diskusijų, 3000 įkvepiančių renginio svečių.

„Norint išlikti konkurencingomis rinkoje, įmonėms nebeužtenka tik kalbėti apie efektyvų energijos vartojimą. Reikia imtis realių veiksmų, kad būtų ne tik mažiau teršiama aplinka, bet ir mažinami veiklos kaštai. Šis renginys yra puiki galimybė išgirsti geriausius savo srities profesionalus ir susipažinti su naujausiomis efektyvaus energijos ir vandens vartojimo technologijomis“, – sako ESO energetinio efektyvumo programos vadovė Asta Vaitulevičė.

Renginys nemokamas, tačiau reikalinga registracija. Užsiregistruoti galite čia: https://www.eventdata.co.uk/Forms/Form.aspx?FormRef=FRE99Visitor 

Daugiau informacijos ir naujienų: http://www.futureresourceexpo.com