Siūlote energetinį efektyvumą didinančius sprendimus? Tapkite matomi

Siūlote energetinį efektyvumą didinančius sprendimus? Tapkite matomi

Pažangios energijos klubas kuria duomenų bazę ir šiuo metu kviečia prie jos jungtis įmones, teikiančias energijos vartojimo efektyvumą didinančias priemones ir paslaugas. Įmonės per šį įrankį galės komunikuoti apie savo veiklą ir taip lengviau rasti klientų.

Šiuo metu Pažangios energijos klube yra apie 170 įmonių. Jos jau yra investavusios į energetinio efektyvumo priemones ir žino tikrąją jų vertę. Įmonėms, kurios dar tik žengia pirmuosius žingsnius energetinio efektyvumo srityje, dažnai trūksta informacijos apie energiją taupančius sprendimus ir priemones, todėl kyla klausimai:

• kas galėtų kokybiškai atlikti energijos auditą? Ar tos įmonės turi rekomendacijų?

• kokie yra patraukliausi ir patikimiausi energijos monitoringo įrankiai? Ar jie tinka ir paslaugų sektoriui, ir gamybinėms įmonėms?

• kas rinkoje teikia ESCO paslaugą?

Šiuos ir kitus klausimus galima išgirsti renginių metu, kalbant su klientais ar tiesiog gaunant užklausas. Norėdami padėti savo klientams ir Pažangios energijos klubo nariams, kviečiame įmones, kurios teikia kokybiškas energijos vartojimo efektyvumą didinančias paslaugas ir priemones, jungtis prie duomenų bazės.

Tiekėjų, norinčių prisijungti prie duomenų bazės, atstovai turėtų užpildyti formą (nuoroda). Pažangios energijos klubo darbuotojai susisieks nurodytais kontaktais ir užtikrins informacijos kokybę.