„ECSO“: Sutaupė, kad daugiau uždirbtų

„ECSO“: Sutaupė, kad daugiau uždirbtų

„Paprasčiau vieną kartą investuoti pinigus, bet vėliau atsilaisvinusią energiją panaudoti produktų gamybai“, – ši bendrovės „ECSO“ atstovų citata geriausiai atspindi įmonės filosofiją, beje, tinkančią visiems verslams, nes kas nenorėtų taupydamas daugiau uždirbti? Pagrindinė įmonės vykdoma veikla – antrinių žaliavų surinkimas iš ūkio subjektų bei privačių asmenų, tad ekologija jos veikloje yra visaapimantis faktorius.

Geri sprendimai bendrovės darbuotojų galvose dažniausiai užgimsta bendraujant su kolegomis ar klientais, perimant kitų projektų patirtį. Tam „ECSO“ darbuotojai aktyviai domisi energetinį efektyvumą didinančiomis technologijomis.

Įmonės priemonių diegimo procesui vadovaujantis technikos vadovas teigia, kad nuolat ieškoma būdų kaip sutaupyti. ENEF priemonių diegimui bendrovėje numatomos atskiros lėšos, tad šis procesas iš esmės niekada nesibaigia. Darbuotojai analizuoja svetainėje e.ignitis.lt pateikiamus grafikus ir sprendžia, kokias priemones būtų galima pritaikyti silpnų vietų eliminavimui. 

Taip bendrovėje buvo modernizuoti gamybos įrenginiai, sumontuoti dažnio keitikliai, įdiegti LED šviestuvai ir moderni šaldymo bei patalpų vėsinimo įranga. Įmonės atstovų teigimu, visi sprendimai pasiteisino ir suteikė finansinę naudą.

Pagrindiniai įmonės klientai Lietuvos rinkoje yra didžiausi mažmeninės prekybos tinklai, kuriems „ECSO“ atstovai negaili ENEF technologijų pritaikymo patarimų.