Duomenų bazė

Pažangios energijos klubo duomenų bazė – įrankis rasti kokybiškas ir už racionalią kainą energetinį efektyvumą didinančių priemonių diegimo paslaugas ir priemones teikiančius tiekėjus.

Duomenų bazė – vienas langelis energetinio efektyvumo klausimų / patarimų atžvilgiu. Čia Pažangios energijos klubo nariai galės rasti visą reikiamą informaciją apie tiekėjus vienoje vietoje.

Šiuo metu duomenų bazė yra rengiama, ieškomi profesionalūs, kokybiškas energetinį efektyvumą didinančias paslaugas ir priemones teikiantys tiekėjai.

Esu tiekėjas ir noriu prisijungti prie duomenų bazės

Kodėl verta prisijungti prie Pažangios energijos duomenų bazės?

Pažangios energijos klube yra apie 170 įmonių, kurios JAU investavo į energetinio efektyvumo priemones ir žino tikrąją jų vertę. Tačiau yra įmonių, kurios energetinio efektyvumo srityje dar tik žengia pirmuosius žingsnius, todėl kyla klausimai:

• Kas galėtų kokybiškai atlikti energijos auditą? Ar yra kas tas įmones rekomenduoja?

• Kokie yra patraukliausi ir patikimiausi monitoringo įrankiai? Ar jie tinka ir paslaugų sektoriui, ir gamybinėms įmonėms?

• Gal žinote, kas rinkoje teikia ESCO paslaugą?

Šiuos ir kitus klausimus galima išgirsti renginių metu, kalbant su klientais ar tiesiog gaunant užklausas. Norėdami padėti savo klientams ir Pažangios energijos klubo nariams, siūlome kreiptis įmonėms, kurios teikia kokybiškas energetinio efektyvumo paslaugas, gali kokybiškumą pagrįsti rekomendacijomis ir nori dirbti su klausimo svarbą suprantančiais ekspertais.

Duomenų bazė – įrankis reikalingą informaciją apie tiekėjus rasti greitai ir lengvai. Tai kanalas įmonėms komunikuoti apie savo paslaugas.

Kviečiame tiekėjus, kurie teikia energetinį efektyvumą didinančias priemones ir paslaugas, jungtis prie duomenų bazės. Užpildykite formą ir su Jumis susisieks Pažangios energijos klubo atstovai, kurie užtikrins informacijos kokybę.

Esant klausimams, kviečiame rašyti pazangienergija@eso.lt.