Vertė klubo nariams

Į Pažangaus energijos klubo veiklą kviečiame įsitraukti kuo daugiau Lietuvoje veikiančių įmonių. Tikime, kad mūsų bendras darbas siekiant efektyvesnio energijos vartojimo padės ateities kartoms išsaugoti švaresnę Žemę. Tuo pačiu klubo nariai jau dabar patiria vertę iš aktyvaus dalinimosi patirtimi.

Pažangaus energijos klubo siūloma vertė apima žemiau įvardintas sritis, bet vien jomis neapsiriboja.

  • Viešinimas. Pažangios energijos klubo narių pasiekimai viešinami žiniasklaidoje, siekiant paskatinti ir pakviesti kuo daugiau Lietuvos įmonių įdiegti energijos taupymo priemones. Kviečiame klubo narius dalintis gerąja praktika ir tapti pavyzdžiu kitoms šalies įmonėms.
  • Renginiai. Pažangios energijos klubo narius kviečiame į konferenciją „Tiek, kiek reikia pramonei“, kitas aktualias konferencijas, seminarus bei dirbtuves, kuriose patirtimi dalinasi tiek Lietuvos, tiek užsienio lektoriai.
  • Kitų įmonių pavyzdžiai. Klubo nariai turi galimybę susipažinti su įmonių iš Lietuvos bei Skandinavijos ir Vakarų Europos pavyzdžiais diegiant energijos vartojimo efektyvumo didinimo priemones bei pasidalinti savo išmoktomis pamokomis klubo svetainėje bei naujienlaiškyje.
  • Naudinga informacija. Klubo puslapyje nuolat atnaujinama informacija apie energetinio efektyvumo naujienas, finansavimą energijos vartojimo sprendimų diegimui teikiančius vietinius ir tarptautinius finansinius instrumentus/fondus bei kita naudinga ir versle lengvai pritaikoma informacija.
  • Konsultacijos. ESO vadybininkai nuolat konsultuoja klientus, norinčius didinti energijos vartojimo efektyvumą savo versle.

 

Daugiau apie vertes klubo nariams

KAIP TAPTI KLUBO NARIU?